nedelja 11.11.2018.
17:11

Interesantan meč u Londonu, ali nije bilo pobednika.

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Čelsi je pred svojim navijačima ugostio ekipu Evertona, a obe ekipe su potvrdile da se nalaze u dobroj formi, na kraju je ono najvažnije ipak izostalo, sa 0:0 je okončan duel na "Stamford Bridžu".

Prvi su ozbiljnije pripretili gosti, igrao se 12. minut kada je Bernard tukao iz dobre pozicije, ali je lopta otišla pored gola.

Nakon toga, u 24. minutu dobra šansa na drugoj strani, Markos Alonso je jako dobro izveo jedan slobodnjak, ali je lopta na njegovu nesreću prohujala sa spoljne strane leve stative.

Ponovo je Španac bio u centru pažnje u 42. minutu, tukao je iz dobre pozicije, ali je Džordan Pikford izvrsno intervenisao.

Nije bilo ozbiljnijih prilika do kraja prvog dela igre, a u nastavku je nakon 15ak minuta igre domaćinu pripretio Gilfi Sigurdson, ali je Kepa sjajno intervenisao.

Odmah potom velika prilika na drugoj strani, Vilijan šutira iz izgledne pozicije, ali pored gola.

Samo četiri minuta kasnije nova šansa za "Plavce", ovoga puta Azar u centru pažnje, ali je sjajni Pikford još jednom dobrom intervencijom sačuvao mrežu.

U 72. minutu Morata postiže pogodak, ali se kratko radovao, kako je njegov gol poništen zbog ofsajd pozicije.

U nastavku tempo koji je više odgovarao gostima iz Liverpula, nismo videli ozbiljnije prilike, te je meč okončan onako kako je i počeo, rezultatom 0:0.

Čelsi je i dalje ostao jedina neporažena ekipa u "ligama petice", kada u obzir uzmemo sva takmičenja, ali se verovatno neće zadovoljiti bodom na svom stadionu, dok je Everton odradio svoj posao, njima današnji bod bez sumnje daleko više znači.

"Plavci" treći sa 28 bodova, dva manje od Liverpula i jedan od Sitija, koji ima i utakmicu manje, dok je Everton deveti sa 19 bodova.

77 Komentara

Sveznalac-NoviProfil
Monday, 12.11.2018
01:36

Glavu gore, idemo dalje. Biti ce bolje. Cilj i dalje ostaje isti a to je TOP 4.

hazardinho
Sunday, 11.11.2018
21:01

Lepo je videti koliko se samo ljudi raduju kiksu Celzija, znaci da su se lepo uprpali...kompleksi su cudo

razzorNo1
19:33

ehh gdje i ovaj everton prosipa bodove ccc cak bi mozda i izgubili da je igrao HAZARD

xman
19:26

Ovo i sledece kolo ce oznaciti kraj Celsija i njegovih snova o tituli

19:10

Jos par utakmica majke mi i bicu Sari OUT,covrk koji od Napolija napravio napadacku ekipu forsira Apilikuetu decko mesar ne zna nista sa loptom,Willian igrac bez mozga,Alonso Sporac obican jos par utakmica ako ne promeni nesto idi druze u Italiju pa treniraj Sijenu,ovaki likovi kod Gvardiole nikad ne bi igrali u njegovm sistemu ako nisu podobni....Gde je Hadson Odoi klinca sklonio u stranu,Podro koji je pokidao na pocetku odjdnom ga otera na kluu zarad ove nesrece Vilijana...Par utakmica ako ne izmeni kunem se bicu Sari OUT!!!!!!

Bidza i Tridza
21:28

Pa za svakog prethodnog si bio out. Zasto bi zapostavio Sarija : )

äxwell
22:18

Ma neeeee pa gradice on imperiju kao Fergi! Kao sto je gradio pre njega Konte a pre njega Murinjo...

Emperador(2018)
19:05

Polako hejteri . Ponovo cete nam gledati u ledja.

Bratuska_Blueboy
18:54

Steta lopta nije htela u gol, prvi deo mrsavo nista u drugom dosta zesci tempo.. krenuli smo sa pritiskom stvarali sanse moralo je nesto od onoga u mrezu.. nastavljamo daljee i spremanje za pevce.. msm da neki navijaci preteruju sa komentarima..

20:29

Koja lopta igra ocaj igramo kao kod Kontea,Luiz bunari duge lopte i Sari to tolerise o cemu mi pricamo izuzev kratkih pasova nista radikalno nije izmenio.

18:40
brekbaCh1
18:39

Umorno dosta njih od one nebitne utakmice u cetrvtak. Losa igra, promasene sanse, svako na svoju vodenicu tera.

Kajzer
14:12

Kakav umor druze moj nemoj se brukati. Nije umoran Juve od Junajteda i Milana a ovi nasi ce kao biti a trckarali ceo mec protiv BATE-a. Napisacu vam jednom sta je akutni a sta hronicni zamor, kako koji nastaje i kad prolazi, cisto da vidite vase neznanje na tu temu. Zgodan je izgovor ali prolazi kod neznalica. Danas je falilo sve ono sto sam pisao nakon utakmice sa Sotonom, ako te ne mrzi idi nadji da se ne ponavljam, posebno odgovor Bridzi i Tridzi. To je ona utakmica gde se gomila lozila na titulu i vrhunsku igru, jos jedan dokaz povrsnosti u pracenju fudbala.

Стерлинг Арчер
18:36

Veoma razočaravajući rezultat. Prvo poluvreme je bilo katastrofa, drugo skroz okej, ali baš nismo imali sreće. Mada moram da primetim da su mi Sarijeve izmene jako nejasne. Ubacuje očajnog Fabregasa umesto Žoržinja koji je solidno igrao, a ostavlja Kantea koji je odigrao jednu od najgorih utakmica od kako je došao u klub. Odličan je on igrač, ali mislim da ga treba menjati u momentima kad se juri rezultat. Idemo dalje

bosnapd
18:23

Sad ce nam Niki reci koju pametnu.

RealisticChelseaFan
18:23

Prvo poluvreme najdosadnije u tekucoj sezoni. Osim Alonsovog voleja, apsolutno nista se nije desavalo. Drugo vec dosta bolje. Ovaj danas remi, remi protiv Vest Hema i ako remiziramo jos 3, 4 puta protiv prosecnih ekipa, onda mozemo da se slikamo sa titulom.

foreverblue
18:22

Ne vredi, mora se var uvesti, ishod oba meča dosad odigrana su sudije odredile. Bernard je u prvom poluvremenu morao biti isključen. Mina je napravio penal nad moratom. Nadam se da ćemo sledeće imati var pa će čelsi moći da osvoji, ove sezone će siti osvojiti jer iako sudije nisu okrenute prema njima najbolje igraju.

äxwell
22:21

Nmgu vjerovati da ljudi uopste spominju onu situaciju nad Moratom! Cak sta vise jedva da ga je dotakao...Ma ne u svakom slucaju da je sudjenje postenije kako ti kazes Celzi bi se prosetao do titule.

foreverblue
19:44

Ne kažem da bi se prošetao, ali verujem da bi razlika bila velika. I da nije penal nad moratom, zanemari ga slobodno, šta ćemo sa ostalim? Sa tim što everton nije trebao završiti poluvreme sa 11 igrača i celokupnim suđenjem meča liverpul-fulam? Situacija je ista.

Wizard08
18:20
äxwell
18:47

Najbolji igrac svih vremena nakon 3 odlicne partije.

foreverblue
19:46

Jedan od najboljih igrača na svetu nakon godina fenomenalnih partija i osvojenih trofeja. Nešto nije jasno?

18:19

Najgora Celzijeva utakmica SEZONE:Sari mi je totalno nejasan tip,ekipa mu je pocela da igra onako kako se njima igra Luiz bunari duge lopte,bekovi Alonso/Aspilikueta totalno neuptrebljivi ova igra nema veze sa SariBallom ovi ljudi ne umeju da izmenu dva pasa i da promen poziciju to znaju samo Kovacic i Zorzinjo ali nema sa kim da igraju,Azar ocaj zivi od povrede sa Junajtedom se nevidi,Vilijan ono je najvece smece koje su moje oci videle mrzim ga vise cak i od Dzon Obi Mikela....uglavnom KATASTROFA ekipa je pre staticna,spora isti problem u igri kao i kod Kontea.

Red blood
18:55

Da li ste jos uvek kandidati za titulu,ili je muzika opet:"Ovaj tim je u stvaranju,sledeca sezona je nasa"?

foreverblue
22:52

Navijači čelsija to nisu govorili, kod nas mora biti instant uspeh, dok vi pravdate lika sa 0 trofeja već koliko godina, a opet nećete ništa osvojiti.

ISTINA BOLI
20:52

Ocekivati od trenera da od beskorisnih igraca,napravi igrace svetske klase je u najmanju ruku smesno! Celzi ima vrhunskog igraca Azara,korektnog napadaca sa klupe Zirua,tj vise korisnog za ekipu. Golman klinac,ajd mozda ce i biti dobar i svi ostali igraci su za neki Marsej-Monako,a sa igracima Marsej-Monako,ne mozes nista ocekivati! Sari,sa ovakvim krs igracima,pravi izvanredan posao!

Marcos Alonso
18:19

Previse promasaja,morao se postici gol sami su krivi

Carina_11303
18:16

Da li može Morata da izađe iz ofsajda ceo meč, Bože, kako ga je iritirajuće gledati!!!!! Kante pogubljen, Žoržinjo već par mečeva beskoristan, a Fabregas ko Fabregas. Ovako je bilo i protiv Vest Hema kad je ovaj genijalac izveo prejak tim u ligi evrope. Kao da nekog briga za to drugorazredno takmičenje i da nije za drugi tim. Plus što smo imali 9 bodova iz tri meča pre toga. Užasno frustrirajuće za gledanje, ali tako kad u četvrtak imaš prvotimce koji igraju nebitnu utakmicu na kraju sveta. Još čovek priča kako će i pretposlednju ozbiljno da shvati jer nam treba još bod. Ostavi VIlijana, Pedra, Azara, Kantea i Žoržinja za premijer ligu i decembar koji nailazi, GENIJALČINO!

19:01

Brate nema od ovog nista Sari izuzev pas igre koju je uveo i promane formacije sistemski nije promenio nista gledaj gde nam bekovi stoje na poziciji krila,gledam Siti Bekovi stoje iza krila kod nas obrnuto.....Uglavnom razocarnje isti problem kao i sa predhodnim trenerima igraci dave loptu soliraju,sve sporo Sari vidim isto kao i Konte ne menja nista ne ispravlja anomalije igraca.

Kajzer
14:16

To za bekove i krila si apsolutno u pravu. Taj problem je jos od prve sezone sa Konteom, ali nisu krivi bekovi vec nasa krila koja se ponasaju kao kukavice uvaljujuci bekovima vruc krompir. Azar redovno uvali Alonsu da ulece u 16 a on se izvlaci na 25m i biva beskoristan u vecini slucaja.

Wizard08
01:09

Sari od starta nista nije promenio sto se videlo po utakmicama alonsa,sve je to pilo vodu dok je on malo malo davao golove,ali sve mrsavije partije defanzivno svakako a possto nema golova itekako i ofanzivno.realna strana price je da je premijer liga malo slabija ove sezone razlog malo nepoznat pa su dobri rezultati dosli veoma brzo sto se nije ocekivalo ,pa arsenal je vezao dobrih 10 tekmi bez poraza.treba sariju vremena vrv i spic koliko se secam on je forsirao mertensa u napoliju na toj poziciji a nije bas da su on i morata slicni

19:42

Pa nije Liga Evrope bas toliko nebitna nego je ono i B tim lagano mogao da odradi i da prodje dalje

IIIPlava Horda GGMU?
18:15

Bod u zao cas, umesto da se izvrsi pritisak na City, sad moramo da se uzdamo u Junajted.

Red blood
18:56

U Junajted?Majke ti?!To ce biti reseno do poluvremena..

20:41

Sta nam preostaje, ne mozemo se uzdati u Kardif i Soton sigurno.

razzorNo1
19:36

liverpul i siti ce se borit za titulu ostalo buranija

Red Demon
18:15

Celzi totalno precenjena ekipa, ako izbore top 4 da pevaju pa onaj Morata je sramota za fudbal kakav padavicar

NikkiCFC
18:38

Ta precenjena ekipa nikad ne bi izgubila od Zvezde.

Merseysade Red
09:00

Titula je nasa Nikki. Opet ti kazem, nije Klop glupan da je tu 3 4 godine da dodje neki Sarizam da mu to uzme a nije ni sjeo. Stanite malo u red :)

Rasel Krou
20:31

-4 a tek sad krece prava zima.

A.Shevchenko 7
18:52

Liverpul igra 3 puta gori fudbal u napadu, o cemu ti pricas?

18:14

Cist penal nad moratom... Realno nismo zaslužili da ne dobijemo . Nemamo sreće ove sezone , Liverpul ,Junajted i Everton su trebale biti pobede a arsenal nerešeno. Sledeći meč Totenhem , opasna utakmica , mozda cak i prekretnica sezone.

Antihepi
18:38

Лично Јунајтед је требао да добије Челси... То што нам је одбрана шкарт је друга ствар.

20:51

Hahahahaha 2 puta ste centar presli ,pokrij se usima.

Dragan BG
18:41

LIVERPUL ste trebali dobiti..?????Po kom kriterijumu...a Bogami i Junajted???

äxwell
18:14

Eh kad bi jos Murinjo zatvorio neki bunker...Ali u svakom slucaju dobar posao Evertona..

Kajzer
14:19

City je doktorirao probijanje bunkera jer igraju preko 30 utakmica po sezoni protiv takvih rivala, tu bunker pomaze samo uz ogromnu dozu srece.