Espanjol ne odustaje od Evrope, pobeđen je Elće

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 09. mart 2014.

• 14:08

U prvom nedeljnom meču ovog kola španske Primere Espanjol je kao domaćin savladao Elće rezultatom 3:1.

Espanjol je i dalje u igri za neko od mesta koja vode ka takmičenju u Ligi Evrope, pošto je danas kao domaćin savladao Elće.

Da se Elće neće lepo provesti u Barseloni nagovestio je Lopez udarcem glavom nakon kornera koji je izveo Simao. Igrao se 2. minut, a Espanjol je već tada došao u vođstvo.

Povisio je Koloto nakon skraćenog kornera, ponovo je asistent Simao, a igrao se 21. minut.

Sve nade Elćea bile su srušene u 58. minutu kada je Pici postigao pogodak, a sve što su gosti u ovom meču uspeli da urade jeste da postignu 'utešni' gol u 88. minutu. Bio je to autogol Fuentesa.

Espanjol je sada na 8. mestu sa 7 bodova manje od mesta koje vodi u Evropu, dok se Elće nalazi na nesigurnoj 14. poziciji.