nedelja 18.02.2018.
20:34

U iščekivanju događaja večeri u okviru 24. kola Primere, Espanjol i Viljareal su podelili bodove.

EPA-EFE/Andreu Dalmau

U pretposlednjoj današnjoj utakmici u Primeri, Espanjol i Viljareal su odigrali nerešeno, rezultatom 1:1.

Gosti su bolje ušli u meč, Fornals je već u šestom minutu pogodio stativu, a na vođstvo Viljareala čekalo se do 25. minuta, kada je Rodrigo Ernandez savladao Lopeza.

Vođstvo gostiju potrajalo je do finiša meča, do 85. minuta, a onda je Granero svojim pogotkom spasio poraza ekipu Espanjola - 1:1.

Dodajmo još i da je naš reprezentativac Antonio Rukavina odigrao svih 90 minuta  u ekipi Viljareala.

Ovo je treći uzastopni remi Espanjola, koji je na 16. mestu sa 27 bodova, a Viljareal je i dalje šesti sa 38 osvojenih bodova.

Večerašnji program u Primeri zatvaraju Betis i Real Madrid od 20:45h.