• 24. mart 2019.

• 19:56

Efikasno veče na terenima širom Evrope.

EP (kval) - Patkai šokirao
Večeras su odigrane tri utakmice drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine

GRUPA E

Mađarska je priredila veliko iznenađenje u Budimpešti gde je savladala aktuelnog vicešampiona sveta Hrvatske sa 2:1. Poveli su "Vatreni" u 13. minutu golom Antea Rebića, ali je Adam Salai poravnao rezultat u 34. minutu.

GRUPA G

Izrael je napravio iznenađenje pošto je na svom terenu pobedio Austriju sa 4:2. Gosti su poveli golom Marka Arnautovića u osmom minutu, ali je fudbaler Gvangžua Eran Zahavi het-trikom u potpunosti preokrenuo rezultat.

Na 4:1 povisio je Munas Dabur u 66. minutu, a prednost je smanjio Marko Arnautović devet minuta kasnije.

GRUPA I

Reprezentacija Škotske ostvarila je rutinsku pobedu u San Marinu, bilo je 2:0. Golove su postigli Keni Meklin u četvrtom i Džon Rasel u 74. minutu susreta.