Englezi se spremaju, Karletove muke sa trećeligašem, Son već namestio nišanske sprave!

subota 22.08.2020.
18:49

Everton i Totenhem odigrali pripremne mečeve.

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Fudbaleri Evertona remizirali su se Blekpulom u okviru priprema za predstojeću sezonu, susret je završen rezultatom 3:3 (3:2).

Anćeloti je izveo sledećih 11, Pikford, Brantvejt, Dinj, Holgejt, Keni, Dejvis, Sigurdson Gordon, Ivobi, Kean i Kalver-Luin.

Ekipa iz Lige jedna je povela već u prvom minutu preko Hemiltona, da bi u 10. minutu Kaikai povisio na 2:0, a samo minut kasnije je bilo i 3:0 za trećeligaša, Vord je bio strelac.

Za 11 minuta tri gola u u mreži "Karamela", koje se bude tek u 22. minutu, kada je Kalver-Luin smanjio na 3:1.

Na isteku pola časa igre dobili su i penal, Sigurdson ga je pretvorio u pogodak za 3:2.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u 72. minutu Islanđanin postigao još jedan pogodak za 3:3.

Do kraja nije bilo promene, remi Anćelotijevih pulena sa trećeligašem, jasno je da postoje problemi sa odbranom.

Murinjo

Igrao je danas i Totenhem, oni su bili daleko sigurniji, slavili su Murinjovi puleni sa 3:0 (3:0) protiv Ipsviča.

Murinjo je izveo sledećih 11, Loris, Fojt, Aldervejreld, Dejvis, Sesenjon, Vinks, Hejbjerg, Fernandeš, Ali, Lukas Moura i Son.

"Pevci" su poveli u šestom minutu preko Sesenjona, da bi samo četiri minuta kasnije Son povisio na 2:0.

U 29. minutu sjajni napadač postiže još jedan pogodak za 3:0, ispostaviće se da je postavio i konačan rezultat.

Murinjo je u drugom delu šansu dao mladim igračima poput Vajta, Skarleta, Devina i Boudena, priliku da debituje, pored Hejbjerga, dobio je i Džo Hart.