Englezi majstorijama preokrenuli rezultat u Nemačkoj!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 26. mart 2016.

• 22:44

Zanimljiva utakmica, kao i uvek kada igraju Englezi i Nemci, na kraju veliko slavlje ostrvljana!

Berlin je bio domaćin reprezentaciji Engleske, Nemci su jurili novu pobedu na svom terenu protiv večitog protivnika, ali na kraju su izgubili nakon gola u poslednjim minutima meča - 2:3.

Izabranici Roja Hodžsona danas nisu bili na svom nivou u prvom poluvremenu. Povredio se Batlend, golman koji je danas počeo utakmicu za Engleze, što je doprinelo vođstvu Nemaca. Nije uspeo da reaguje na pravi način upravo zbog povrede kada je Kros šutirao ka golu, lopta je ušla u mrežu, igrao se 43. minut, Nemci su već vodili sa 1:0.

Samo dva minuta kasnije Batlenda je zamenio Forster.

57. minut je bio kada su Nemci došli do 2:0. Nakon centaršuta Samija Kedire sa desne strane najviši u skoku bio je Mario Gomez koji postiže svoj prvi gol za "Pancere" još od 2012. godine kada je nastupao na Evropskom prvenstvu.

Svi su videli novu pobedu Nemačke pošto Englezi i nisu previše pretili golmanu Nojeru, ali samo četiri minuta nakon što je Gomez postigao gol, uspeli su da smanje na 2:1 i to sjajnim prodorom i udarcem Harija Kejna, jednog od najboljih igrača Premijer lige ove sezone.

U stilu Johana Krojfa, reći će neko.

Igrao se 74. minut, viđen je najlepši trenutak na utakmici, lepši čak i od gola Harija Kejna.

Po desnoj strani prošao je Natanijel Klajn, uputio je centaršut ka Džejmiju Vardiju, a ovaj je pokazao da je u životnoj formi, petom vara Nojera za 2:2 čime je neizvesnost doveo do maksimuma.

Taj gol možete videti na ovom linku.

Mogli su Englezi do velike pobede, ali Dele Ali je nakon katastrofalne greške odbrane Nemačke promašio prazan gol. Ipak, uspeli su u poslednjim trenucima da stignu do pobede.

Henderson je centrirao, Dajer je najviše skočio i Nojer je ponovo kapitulirao, Englezi odnose veliku pobedu za svoje navijače!