Enfild gori - DVA evrogola u razmaku od 68 sekundi i novi šok!

subota 27.01.2018.
20:59

Neverovatno - Liverpulovski!

Beta/Martin Rickett/PA via AP

Fudbaleri Liverpula večeras su ugostili ekipu VBA u četvrtom kolu FA kupa, a početak meča je spektakularan.

U šestom minutu, Mohamed Salah je otresao Džonija Evansa kao da ga nema, Ben Foster je odbranio njegov udarac, ali je odbijenu loptu Roberto Firmino prelepim lob udarcem smestio u malu mrežu.

Majstoriju Brazilca pogledajte OVDE.

Ipak, samo 68 sekundi, Liverpul je na svojestven način prosuo stečeno, Džej Rodrigez je poslao pravi projektil u 90 za 1:1. Poglejdte taj gol OVDE.

Ni tu nije kraj, u 11. minutu, Džej Rodrigez se našao na pravom mestu posle centaršuta sa levog boka, odbrana Liverpula je ponovo katastrofalna za 1:2.