četvrtak 30.04.2015.
22:37

Veoma ubedljiva pobeda domaće ekipe u meču u kome su postignuta čak 3 autogola.

Beta/AP Photo/Paolo Lazzeroni

U poslednjem meču 33. kola, ekipa Empolija napravila je veliki korak kada je opstanak u pitanju, jer je savladala Napoli sa 4-2.

Napoli je ovim porazom dosta umanjio svoje šanse da se domogne pozicije broj 3., koja vodi u kvalifikacije za LŠ.

Tu se trenutno nalazi Roma sa 6 bodova više.

Domaći su u prvom poluvremenu rešili sve dileme kada je u pitanju konačni ishod ovog meča.

Golovima Makaronea u 8., autogolom Britosa u 43. i golom Saponara u 45. minutu, bilo je velikih 3-0 za domaće.

Gosti su smanjili zaostatak u 64. miutu, kada je Laurini postigao autogol.

Autogolom Albiola u 81. minutu, domaći su opet imali prednost od 3 gola, da bi u finišu u 91. minutu, Marek Hamšik postavio konačnih 4-2