Elće do pobede sa dva igrača manje!

nedelja 02.11.2014.
22:54

Ekipa Elćea večeras je konačno prekinula seriju loših rezultata, pobedom na svom terenu u duelu sa Espanjolom.

Sportske.net

U poslednjem večerašnjem meču 10. kola španske Primere, Elće je pred svojim navijačima savladao Espanjol rezultatom 2-1.

Bila je to tek druga pobeda Elćea ove sezone, do koje je došao pošto je u finišu igrao sa čak dvojicom igrača manje na terenu.

A najzaslužniji za večerašnji trijumf domaćih bio je raspoloženi i efikasni Žonatas, koji je najpre u 19. minutu doveo Elće u vođstvo, da bi prednost svog tima duplirao u sedmom minutu drugog poluvremena - 2:0.

Međutim, ulazak u finiš meča doneo je mnogo problema domaćima. Sve je počelo isključenjem Rodrigeza u 75. minutu zbog parnih kartona, da bi deset minuta kasnije i Cizma isključen, pošto je skrivio penal!

Precizan sa bele tačke bio je Stuani, usledila je grčevita borba domaćih da značajno oslabljeni sačuvaju minimalnu prednost i u tome su uspeli. Ostalo je 2-1!