ponedeljak 12.08.2019.
21:28

Počeo je i tamo da rešeta.

crvenazvezdafk.com

Doskorašnji napadač Čukaričkog Ognjen Mudrinski nedavno se preselio u redove poljske Jagelonije, a večeras je upisao i prvi gol, u meču četvrtog kola tamošnje ''Ekstraklase''.

Jagelonija je gostovala u Gdanjsku, gde je odmerila snage sa domaćom Lehjom, a meč je završen bez pobednika, rezultatom 1:1.

Upravo je Mudrinski postavio konačan rezultat u 74. minutu, kada je majstorski reagovao u kaznenom prostoru rivala, posle centaršuta sa desne strane.

Prethodno je Lehja povela u 25. minutu meča, kada je još jedan srpski internacionalac, Filip Mladenović asistirao Sobijehu, a ovaj zatresao mrežu gostiju.

Posle četiri odigrana kola u ''Ekstraklasi'', Lehja je šesta na tabeli sa 6 bodova, a Jagelonija je sedma sa bodom manje.