nedelja 11.01.2015.
00:03

U poslednjem današnjem meču u Primeri, Eibar je savladao Hetafe sa 2:1.

Sportske.net

Domaći tim je nastavio sa dobrim partijama. Eibar je zabeležio drugu pobedu u nizu, čime se popeo na tabeli na za njih fantastično osmo mesto.

Tim iz malog mesta, najeftiniji u ligi, koji igra na najmanjem stadionu u Primeri, uspeo je da savlada tim iz madridskog predgrađa, rezultatom 2:1.

Manu Del Moral doveo je domaće u vođstvo u 33. minutu.

Fudbaler Eibara se fantastično snašao posle slobodnog udarca svog tima i prosto zakucao loptu u mrežu.

U 51. minutu stvorila se gužva u šesnaestercu gostiju, Ander Kapa je naleteo na odbijenu loptu i postigao gol kojim je praktično rešio pitanje pobednika.

U 80. minutu je Dijego Kastro ipak uneo neizvesnost u utakmicu. Fudbaler Hetafea je postigao lep gol, šutirao je pravo pod prečku domaćeg golmana.

Gosti su onda pritisnuli Eibar u nadi da će izjednačiti, ali se domaćin znalački odbranio i tako zabeležio drugu pobedu u nizu.

Sa druge strane, Hetafe je zabeležio drugi poraz u nizu i pali su na 14. mesto na tabeli.