E, zbog ovoga Mitar želi da bude LEGENDA NJUKASLA!

• 13. septembar 2016.

• 21:43

Igra se Liga šampiona, svi su je jedva čekali, ali u Engleskoj se igra redovno kolo Čempionšipa i tribine su PUNE!

Kako smo i objavili nešto ranije, Njukasl večeras gostuje Kvins Park Rendžersu, Aleksandar Mitrović je u startnoj postavi ''Svraka''.

Njegov tim je posle prvog poluvremena vodio sa 2:0, a srpski reprezentativac je asistirao Šelviju kod prvog gola u ranoj fazi meča. Prednost je udvostručio Ajoze Perez.

U nastavku je ova kanonada nastavljena, a Mitar se pobrinuo za ''petardu'' u 63. minutu, svojim prvim golom u sezoni - 5:0. Prethodno je Šelvi postigao svoj drugi gol, a onda je Klark uspeo da se upiše u strelce.

Ni to nije biilo sve, pa je Hanli u 79. minutu postigao i šesti gol za ''Svrake'' - 6:0!

Ipak, ono što najviše impresionira, jeste pogled na tribinu sa navijačima Njukasla, koja je ''krcata'' u vreme kada velika većina ljubitelja fudbala gleda Ligu šampiona, iako se njihov tim od ovog leta ne takmiči u Premijer ligi.

Zato i ne treba da čudi što je Mitrović nedavno izrazio želju da postane ''legenda Njukasla''.

Ovde je asistirao za 1:0.
A evo i Mitrovićevog pogotka za 5:0.