Džeko izveo još jedan očajan penal...

nedelja 12.02.2017.
13:18

Mesec dana ranije, napadač Rome je protiv Udinezea poslao loptu ''nebu pod oblake'', danas je šutirao po zemlji, ali opet van okvira gola.

AP Photo/Gregorio Borgia

Današnji program u italijanskoj Seriji A otvorili su Krotone i Roma, čiji je meč počeo u 12:30h, a posle prvog poluvremena, Rimljani od 39. minuta vode golom Rađe Naingolana sa 1:0.

Mogla je Roma i mnogo ranije do vođstva, ali je Džeko u 16. minutu neprecizno izveo jedanaesterac. Ovo mu se dešava već drugi put za mesec dana...

A evo kako je to učinio nedavno protiv Udinezea...