sreda 23.11.2016.
19:36

Bešiktaš je ugostio Benfiku u okviru petog kola grupne faze Lige Šampiona.

Beta/AP Photo/Armando Franca

Gosti iz Lisabona su se "lepo smestili" u Istanbulu, nakon 45 minuta igre na "Vodafon Areni" vode sa 0:3!

Najpre je mrežu Bešiktaša načeo talentovani Gonsalo Guedeš u 10. minutu, da bi 15 minuta kasnije Nelson Semedo udvostručio prednost lisabonskih "Orlova".

Da stvari budu još gore po domaću ekipu, postarao se Ljubimir Fejsa u 31. minutu susreta.

Slobodan udarac sa desne strane su izveli gosti. Mitroglu je bio najviši u skoku ali je pogodio prečku. Pokupio je svoj odbitak, ponovo loptu zahvatio glavom, rezultat je bio isti, prečka! Na loptu potom naleće Salvio, njegov udarac glavom završava na stativi!

Situaciju koja je karateristična za fudbalsku simulaciju "FIFA" ipak u gol pretvara srpski internacionalac Ljubomir Fejsa, koji levom nogom, nakon novog odbitka konačno trese mrežu Fabrija.

Fejsin pogodak pogledajte u nastavku, a OVDE pogledajte prva dva gola portugalske ekipe.