Duško Tošić se nameće Tumbakoviću - i gol i pobeda!

subota 06.07.2019.
20:37

Krstajić ga je ''precrtao'' posle Svetskog prvenstva, hoće li novi selektor nešto promeniti?

Beta/Branislav Božić/Ev

U kineskoj Superligi ovog vikenda igra se 16. kolo, a Stojkovićev Gvangžu R&F je na svom terenu danas savladao ekipu Čongkin Lifanga rezultatom 4:2.

Jedan od najzaslužnijih za ovaj trijumf bio je i srpski defanzivac Duško Tošić, koji je postigao vodeći gol za Gvangžu R&F u 29. minutu meča, kada se najbolje snašao u kaznenom prostoru rivala posle centaršuta iz slobodnog udarca sa leve strane.

Gosti su krajem prvog i početkom drugog poluvremena napravili preokret, ali od 64. minuta tim Dragana Stojkovića Piksija uspeva tri puta da zatrese mrežu rivala i ostvari zasluženu pobedu, ukupno šestu od početka sezone.