Druga pobeda Paunovića za prvo mesto, Iviću bod na gostovanju!

subota 19.09.2020.
18:57

Srpski treneri nastavili sa dobrim rezultatima.

Twitter/@ReadingFC

Fudbaleri Redinga slavili su kod kuće protiv Barnslija sa 2:0 (0:0), pa je tako četa Veljka Paunovića upisala i drugi trijumf od starta sezone.

Gosti su ostali sa igračem manje u 42. minutu, kada je Helik zaradio direktan crveni karton, a Paunovićevi puleni su brojčanu prednost iskoritili u 67. minutu, kada je Meita pogodio mrežu rivala.

Samo minut kasnije novi peh za goste, Andersen je zaradio drugi žuti karton, ostali su sa devetoricom.

Sve dileme je otklonio Oliz u 76. minutu, kada je povisio na 2:0.

Votford našeg Vlade Ivića je gostovao na "Hilsbrou" ekipi Šefild Venzdeja, susret je okončan sa 0:0.

Prilično izjednačen meč, u ekipi Votforda debitovao je i novajlija iz Mančester junajteda Džejms Garner.

Domaćin je uputio osam udaraca ka golu rivala, naspram šest koje su uputili gosti, ali su Ivićevi puleni u čak tri navrata šutirali u okvir gola, dok je iskusni Foster morao samo jednom da interveniše.

Reding je prvi na tabeli nakon nepuna dva kola, Votford je šesti.