Drama u Napulju, Ospina izgubio svest i završio u bolnici

nedelja 17.03.2019.
19:15

Golman Arsenala na pozajmici u Napoliju pao je u nesvest zbog povrede koju je zaradio početkom susreta.

BETA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Napoli je na "San Paolu" ugostio Udineze, nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:2.

Ali, fudbal je ostao u senci povrede koju je zadobio golman domaće ekipe David Ospina.

Kolumbijac je na samom startu utakmice doživeo povredu glave, nakon sudara sa Ignasijom Pusetom.

Moralo je da interevniše lekarsko osoblje, uvili su glavu čuvaru mreže Napolija, a sam Ospina je insistirao da nastavi da brani.

Klupa je morala da intereniše, Aleks Meret je bio spreman da uđe, ali je Kolumbijac ostao na golu.

Pred kraj prvog poluvremena, golman Arsenala na pozajmici u Napulju je pao na zemlju, delovalo je da je na kratko bio van svesti.

Lekarski osoblje je odmah intervenisalo, igrači na terenu su bili u šoku, a Ospina je na nosilima napustio teren, odmah je poslat i u bolnicu.

Na teren je utrčao Aleks Meret, a nadamo se pozitivnim vestima iz Italije, kada je stanje golmana Napolija u pitanju.

Što se tiče same utakmice, Napoli je vodio sa 2:0 golovima Junesa i Kaljehona u 17. i 26. minutu, ali je Udineze poravnao preko Lasanje i Fofane u 30. i 36. minutu susreta.