Drama - Fekir u 4. minutu nadoknade srušio "Kneževe"!

petak 13.10.2017.
22:46

Na stadionu Olimpika iz Liona danas je odigran derbi između domaćina i Monaka, a završen je pobedom domaćeg tima od 3:2.

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Sjajan meč u prvom poluvremenu između Liona i Monaka, kada smo videli čak četiri gola.

Mreže su krenule da se tresu u 11. minutu utakmice, tada je pojačanje iz Real Madrida, Dijaz, uspeo da nakon asistencije Fekira savlada golmana Monaka Subašića koji nije imao šanse.

Ipak, gostima je bilo potrebno samo 6 minuta da izjednače rezultat na 1:1, Lopez je nakon asistencije Keite izbio ispred golmana Liona, pogodio je bez velikih problema.

Kao da se igralo bez odbrana u tim trenucima, Fekir je pogodio za 2:1 nakon dodavanja Mendija u 23. minutu, a 11 minuta kasnije novo izjednačenje.

Viđen je najlepši potez današnjeg dana, Traore je šutirao iz sve snage sa 20-ak metara, golman Lopes nije imao nikakve šanse.

Lion je bio nešto bolji, Marijano Dijaz je imao nekoliko šansi, nakon jedne je pogodio i stativu, a kada su svi mislili da će ekipe podeliti bodove, Nabil Fekir je uspeo da postigne pobedonosni gol iz slobodnog udarca sa 25-30 metara, igrao se 4. minut nadoknade.