Drama, Bolonja do pobede sa igračem manje u nadoknadi!

petak 22.12.2017.
20:04

Veoma zanimljiva utakmica Kjeva Verone i Bolonje, na kraju su gosti izašli kao pobednici.

EPA/GIORGIO BENVENUTI

"Leteći magarci" nisu u najboljoj formi.

Ekipa Kjeva je doživela novi poraz, treći u poslednje četiri utakmice, ovoga puta su na svom terenu izgubili od Bolonje koja je stigla do pobede sa igračem manje na samom kraju utakmice - 2:3 (1:1).

Već nakon četiri minuta Matija Destro dovodi Bolonju u prednost, najbolje se snašao nakon izvedenog kornera, ali su domaći do kraja poluvremena uspeli da izjednače rezultat.

Ponovo korner, Birsa ga je izveo, Inglese najviše skočio i poravnao rezultat u 32. minutu.

Nastavak nam je doneo novo vođstvo Bolonje već u 50. minutu utakmice, Verdi je naleteo na loptu nakon lošeg odbitka golmana Kjeva, uspeo je da pogodi za 1:2.

Poli je dobio drugi žuti karton u 81.minutu, Kjevo je imao šansu da stigne do izjednačenja, što im je i pošlo za rukom. Kaćatore je strelac, asistencija se piše Radovanoviću.

Kaćatore je od junaka došao do tragičara, okliznuo se u 90. minutu, Matija Destro je došao do lopte i lagano savladao Sorentina za 2:3!

Igrao je Tomović čitav meč, baš kao i Radovanović za ekipu Kjeva.