Dosada na ''Alfonso Perezu'', Real ostvario cilj

• 04. februar 2012.

• 21:51

Fudbaleri madridskog Reala stigli su do novog trijumfa u Primeri. U meču 21. kola večeras su rutinski savladali domaću ekipu Hetafea.

Uoči večerašnjeg susreta Barselone i Sosijedada, Real je kao gost slavio protiv Hetafea rezultatom 1:0 i trenutno ima deset bodova više u odnosu na najvećeg rivala.

U nezanimljivoj utakmici na ''Alfonso Perezu'', pobedu Realu doneo je Serhio Ramos u 18. minutu, kada je, posle kornera, bio najviši u skoku pred golom domaćih i glavom poslao loptu pod prečku.

Fudbaleri Hetafea nisu nijednom ozbiljnije pripretili Kasiljasu, ali je možda finiš mogao da bude mnogo zanimljiviji da je u 72. minutu dosuđen penal za domaće, kada je posle pokušaja Kastra, lopta pogodila u ruku Pepea.

Realu je ovo osamnaesti trijumf posle 21. kola, a Hetafe je posle večerašnjeg poraza ostao u sredini tabele sa 27 osvojenih bodova.

szólj hozzá: Getafe v Real Madrid 0:1 Ramos