ponedeljak 26.02.2018.
22:28

"Milioneri" ispustili pobedu.

BETA/AP Photo/Michael Probst

Fudbaleri Borusije Dortmund i Augsburga remizirali su rezultatom1:1 (1:0) u 24. kolu Bundeslige.

Već u 16. minutu Marko Rojs je pogodio za 1:0 i to je bio njegov drugi pogodak od kako se vratio na teren posle višemesečne povrede.

Augsburg se nije predavao, a u 73. minutu je Danso izjednačio na 1:, što se ispostavilo i kao konačan rezultat.

Domaći trener Šteger probao je i uvođenjem Kristijana Pulišića, ali promene rezultata nije bilo.

Inače, zanimljivo je da su domaći navijači bojkotovali igranje utakmice ponedeljkom, "žuti zid" je bio poluprazan, kao i ostatak tribina, pa se možda i to odrazilo na igre "milionera".

Dortmund je ostao drugi na tabeli, ali samo sa bodom više od Šalkea i dva od Ajntrahta, dok je Augsburg osmi sa 32 boda.