Dolijala i Nica! Prvi poraz u sezoni!

nedelja 06.11.2016.
16:52

Mimo svih očekivanja, Nica je danas doživela prvi poraz od početka sezone u šampionatu Francuske!

Beta/AP Photo/Claude Paris

Najveće iznenađenje 12. kola francuske Lige 1 dogodilo se danas u režiji fudbalera Kaena!

Oni su posle tri uzastopna poraza danas neočekivano zablistali, i to protiv lidera na tabeli i do danas jedine neporažene ekipe u šampionatu, ekipe Nice.

Kaen je slavio rezultatom 1:0, a gol odluke postigao je Santini u 42. minutu iz jedanaesterca, pošto je prethodno u kaznenom prostoru gostiju oboren Rodlen.

Gosti su u nastavku imali prilike za izjednačenje, a najbolju je propustio Mario Baloteli početkomk drugog poluvremena kada je pogodio stativu, udarcem iskosa sa desne strane.

Ipak, i pored poraza, Nica je zadržala prvo mesto na tabeli, sa 29 bodova, tri više od drugoplasirane ekipe Monaka.

Kaenu je ovo četvrta pobeda u sezoni i sada se nalazi na 15. mestu sa 13 osvojenih bodova.