Dok Partizan rešeta, Steaua opet bez pobede!

• 25. jul 2015.

• 22:25

U Rumuniji se ovog vikenda igra treće kolo nacionalnog šampionata, a Partizanov naredni rival u kvalifikacijama za Ligu šampiona ponovo nije pobedio.

Podsetimo, Steaua je do dvomeča sa Partizanom stigla i pored poraza na svom terenu od Trenčina rezultatom 2-3, a zahvaljujući pobedi od 2-0 u gostima.

Večeras je klub iz Bukueešta ponovo igrao na svom terenu, ali ponovo nije uspeo da pobedi.

U derbiju trećeg kola rumunskog prvenstva, rival Steaui bila je ekipa Kluža, a meč je završen rezultatom 1-1.

Gosti su poveli već posle 16 minuta igre, golom Tijaga Lopesa i tu prednost su održavali sve do 57. minuta, kada je Tudorie postavio konačnih 1-1 i Steaui doneo bod.

Posle nekompletnog trećeg kola, Steaua se nalazi na deobi drugog mesta, sa pet osvojenih bodova. Na vrhu tabele je Targu Mureš sa sedam bodova.

Steaua je večeras nastupila u sledećem sastavu, znatno izmenjenom u odnosu na meč sa Trenčinom pre nekoliko dana: Florin, Rapa, Karp (Alsenat od 55.), Toska, Giljerme, Neagu, Tahar, Janku (Gradinaru od 46.), Hamrun, Enčeanu (Mihalčea od 79.), Tudorie.