utorak 12.02.2019.
23:48

Početak koji obećava.

EPA/RITCHIE B. TONGO

Junajted je večeras doživeo poraz u Ligi šampiona, ali jedan legendarni fudbaler "Crvenih đavola" ipak ima razloga za zadovoljstvo.

Pol Skols je samo dan nakon što je i zvanično preuzeo ekipu Oldama uspeo da trijumfuje na svom trenerskom debiju pošto je njegov tim savladao goste iz Jovila sa 4:1.

Poveo je Oldam u poslednjim trenucima prvog poluvremena preko Žozea Bakstera, da bi već u 51. Kalum Lang duplirao prednost svoje ekipe.

Uzvratio je Jovil tri minuta kasnije golom Bevisa Mugabija, ali su domaćini na kraju stigli do ubedljive pobede pogocima Mohameda Maučea u 88, odnosno Kristofera Misilua minut kasnije.

Ekipa koju je preuzeo Skols se nalazi na 11. mestu Lige 2 (četvrti rang), sa tek šest bodova zaostatka za prvim mestima koja vode u plejof.