14:03

Fenomenalna odbrana našeg reprezentativnog golmana!

uefa.com
uefa.com

Današnji program u Primeri otvorio je duel Eibara i Real Madrida, a gosti od 34. minuta vode sa 1:0, pogotkom Ronalda posle velike greške fudbalera Eibara na sredini terena. Usledila je munjevita akcija gostiju, na kraju Ronaldo izbija sam ispred Dmitrovića i šalje loptu u bliži ugao.

Taj pogodak možete da vidite OVDE.

Samo osam minuta kasnije, Ronaldo je mogao da duplira prednost Reala, kada je odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora i maltene već video loptu u golu, ali Marko Dmitrović je fenomenalno reagovao i sačuvao svoju mrežu.

OVDE možete da vidite Dmitrovićevu bravuru, što je samo dodatna potvrda njegove sjajne forme u poslednje vreme, i veliko ohrabrenje pred okupljanje našeg nacionalnog tima za predstojeće utakmice, o čemu više možete da čitate u prilogu.