Dmitrovićev Eibar gura Valjekano ka drugoj ligi, Ueska mučila Seltu i otkinula bod

sreda 03.04.2019.
22:25

Devet golova u dva meča španske Primere.

screenshot - twitter.com/SDEibar

Eibar je sa Dmitrovićem na golu uspeo da savlada Rajo Valjekano sa 2:1, iako je gubio nakon prvih 45 minuta.

Poco je doveo goste u prednost nakon asistencije De Tomasa u 40. minutu, ali su domaći uspeli za samo deset minuta da preokrenu rezultat.

Čarls je doneo izjednačenje domaćima u 64. minutu, a u 74. je Pedro Leon postavio konačnih 2:1 u korist Eibara koji je sada stigao do 10. mesta na tabeli.

Valjekanu prestoji grčevita borba za opstanak.

Ueska se nije predala, i dalje. Danas su dočekali Seltu iz Viga, gubili sa 2:0, na kraju konačnih 3:3.

Mendez je doveo Seltu u prednost u 14. minutu, da bi Aspas doneo dva gola prednosti gostima. Ipak, Od 63. do 73. minuta tri gola Ueske, Enrik, Avila i Pulido uspevaju da preokrenu rezultat.

Selta do boda stiže preko Budebuza u 81. minutu meča.