Dmitrović nemoćan pred razigranim Andalužanima, "greška" Milana nastavila seriju

20:35

Eibar je u sedmom kolu španske Primere dočekao Sevilju.

EPA-EFE/JOSE MANUEL VIDAL

Na stadionu u Baskiji, ekipa Sevilje slavila je sa 1:3 (0:0) protiv Eibara.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, Eibar je imao posed i veći broj šuteva, ali nisu domaći fudbaleri bili dovoljno konkretni, te Vaclik nije imao posla, dok je njegov kolega sa suprotne strane terena, reprezentativac Srbije Marko Dmitrović, u dva navrata dobro intervenisao.

U nastavku, nakon samo tri minuta igre, Dmitrović je ipak morao da vadi loptu iz mreže.

Silva je počeo akciju, dodao je loptu na bok ka Navasu, ovaj je uputio prizeman centaršut, a bivši napadač Milana uspeva da uputi udarac ka goli Marka Dmitrovića, zahvatio je nekako loptu petom i poslao je u mrežu srpskog golmana, za svoj sedmi gol u Primeri ove sezone.

Desetak minuta kasnije, penal za Sevilju, Ever Banega preuzima odgovornost i vara Dmitrovića za 2:0 u korist Andalužana.

U nadoknadi vremena je Banega postigao fantastičan gol, uhvatio je na krivoj nozi Dmitrovića i zakucao loptu u mrežu sa preko 20 metara udaljenosti.

Eibar u poslednjim trenucima dolazi do utešnog gola, preko Jordana.