Dmitrović dva puta matiran u Vigu

Autor: Boban Filipović
subota 24.02.2018.
14:52

Baski su nakon poraza od Barselone na svom bunjištu vezali još jedan na gostovanju kod Selte.

twitter.com
twitter.com

Selta se vratila na pobednički kolosek trijumfom nad Eibarom na svom 'Balaidosu' rezultatom 2:0 i tako preskočila današnjeg rivala na tabeli.

Jago Aspas je doveo domaćine u prednost u 56. minutu, pobedu je potvrdio Urugvajac Maksimilijano Gomez desetak minuta pre kraja.

Selta je stvorila više izglednih prilika od gostiju iz Baskije i njena pobeda je sasvim zaslužena.

Povremeni reprezentativac Srbije Nemanja Radoja je odigrao ceo meč, zaradio je žuti karton u finišu prvog poluvremena, dok je na dugoj strani na golu gostiju bio Marko Dmitrović, primio je dva gola, ali imao i par dobrih intrevecija.

I Selta i Eibar imaju 35 bodova iz 25 prvenstvenih utakmica, ali klub iz Galicije ima bolju gol razliku i bolji međusobni skor od najprijatnijeg iznenađenja ove sezone u Primeri.