Dmitrović dva puta matiran u Vigu

• Autor: Boban Filipović

• 24. februar 2018.

• 14:52

Baski su nakon poraza od Barselone na svom bunjištu vezali još jedan na gostovanju kod Selte.

Selta se vratila na pobednički kolosek trijumfom nad Eibarom na svom 'Balaidosu' rezultatom 2:0 i tako preskočila današnjeg rivala na tabeli.

Jago Aspas je doveo domaćine u prednost u 56. minutu, pobedu je potvrdio Urugvajac Maksimilijano Gomez desetak minuta pre kraja.

Selta je stvorila više izglednih prilika od gostiju iz Baskije i njena pobeda je sasvim zaslužena.

Povremeni reprezentativac Srbije Nemanja Radoja je odigrao ceo meč, zaradio je žuti karton u finišu prvog poluvremena, dok je na dugoj strani na golu gostiju bio Marko Dmitrović, primio je dva gola, ali imao i par dobrih intrevecija.

I Selta i Eibar imaju 35 bodova iz 25 prvenstvenih utakmica, ali klub iz Galicije ima bolju gol razliku i bolji međusobni skor od najprijatnijeg iznenađenja ove sezone u Primeri.