subota 06.12.2014.
19:55

Još jedno iznenađenje danas smo videli i u španskoj Primeri, ekipa Miroslava Đukića je zabeležila prvu pobedu ove sezone.

Sportske.net

Ekipa za koju je ceo meč odigrao Aleksandar Pantić i koju trenira Miroslav Đukić, Kordoba, napravila je veliko iznenađenje u 14. kolu Primere pošto je kao gost savladala ekipu koja je u velikom uzletu forme.

Bilbao je bio bolja ekipa danas, imali su terensku nadmoć (posed lopte 68%), ali nisu uspeli da savladaju golmana gostiju.

Kordoba je u prvom poluvremenu postigla gol iz jednog šuta u okvir gola, učinio je to Gilas u 23. minutu.

Iskoristio je nespretnost odbrane Atletika, presekao jedan pas na sredini terena, istrčao sam ka golmanu Iraizozu i lagano ga savladao za 0:1.

Imali su domaći dosta prilika do kraja, Ituraspe i Susaeta su bili najbliži izjednačenju, ali nije bilo promene rezultata.

prva pobeda ekipe Kordobe ove sezone u Primeri.