Đukić preslišao Inter

• Autor: Filip Mitrović

• 05. avgust 2013.

• 00:05

'Slepi miševi', čije je kormilo ovog leta preuzeo srpski stručnjak, savladali u Njujorku u predsezonskom meču milanski Inter s ubedljivih 4:0.

Četi Mirolava Đukića bilo je potrebno samo sedam minuta da načne 'Neroazure'.

Strelac tog gola bio je Argentinac Ever Banega, nakon greške Kristijana Kivua i njegovog nesporazuma sa Handanovićem.

U 34. minutu Valensija preko Jonatana Viere stiže do dva gola predsnosti, a 2:0 je bio rezultat kojim se otišlo na odmor.

Posle desetak minuta igre u drugom delu na semaforu piše 3:0, pošto je mrežu Intera pogodio Jonas.

Konačan rezultat postavio je Jonatan Viera svojim drugim golom na meču u sudisjkoj nadoknadi.

Srpski reprezentativac Zdravko Kuzmanović bio je starter u ekipi Valtera Macarija i imao jednu solidnu šansu u prvom delu meča.

Ako se po jutru dan poznaje, Valensija sa Đukićem može dosta u sezoni pred nama.