subota 02.03.2019.
14:02

CSKA iz Moskve doživeo poraz, četvrti u sezoni.

Epa/Anatoly Malatsev

U mečevima 18 kola Premijer lige Rusije Zenit je uspeo da savlada Ural na gostovanju rezultatom 0:1, dok je CSKA iz Moskve poražen 2:0 na gostovanju u Tuli.

Zenit za koji je naš Branislav Ivanović odigrao svih 90 minuta je golom Sardara Azmuna uspeo da slavi sa 0:1 i da tako odmakne na tabeli ruskog šampionata svojim najbližim pratiocima.

Sa druge strane, CSKA je doživeo poraz koji mnogo boli, sada zaostaju za Zenitom čak sedam bodova.

Arsenal iz Tule je slavio sa 2:0, Luka Đorđević je u 49. minutu doneo prednost domaćinu, da bi Kangva samo potvrdio pobedu u 88. minutu.

Crnogorski reprezentativac je inače fudbaler Zenita na pozajmici Arsenalu iz Tule, njegov gol znači mnogo u borbi za titulu Zenitu.