subota 03.03.2018.
14:54

Kakva sezona.

Beta/AP Photo/Manu Fernandez

Fudbaleri Đirone nastavili su seriju fenomenalnih rezultata pošto su danas u gostima pobedili ekipu Viljareala rezultatom 2:0 (1:0) u 27. kolu La Lige.

Viljareal je poveo golom najboljeg strelca, Stuanija u 16. minutu i rezultatom 1:0 otišlo se na odmor.

Viljareal je u nastavku pokušavao da dođe do gola i boda, ali je u 80. minutu Lozano iskoristio asistenciju Portua za nedostižnih 0:2.

U domaćem timu Antonio Rukavina je svih 90 minuta presedeo na klupi.

Đirona je ovom pobedom skočila na sedmo mesto i ima samo bod manje od Viljareala i dva od Sevilje u trci za Ligu Evrope.