"Đavolski" finiš Junajteda u Hanoveru

• 11. avgust 2012.

• 22:21

Fantastičnu igru pokazali su fudbaleri Hanovera i Mančester Junajteda u prijateljskom susretu koji su "Đavoli" dobili nakon senzacionalnog preokreta.

Iako je Hanover dva puta vodio na večerašnjem susretu, a u drugom poluvremenu imao je i prednost od 3:1, to nije pomoglo bundesligašu da izbegne poraz od Mančester Junajteda.

Hanover je poveo u 25. minutu nakon greške Lindegarda ali je do odlaska na odmor Ćićarito postigao pogodak u 31. minutu i izjednačio rezultat.

Usledilo je fantastično drugo poluvreme tokom kojeg je viđeno čak pet pogodaka na obe strane.

Hanover je preko Haguija i Abdleauea do 66. minuta povećao prednost na 3:1 nakon čega je usledila furiozna završnica Junajteda.

Runi je u 69. i 82. minutu bio precizan za poravnanje rezultata, a Šinđi Kagava je već u 85. minutu postavio konačnih 3:4 za vicešampiona Engleske.

Nema sumnje da je publika u Hanoveru bila najveći dobitnik nakon večerašnjeg meča jer je imala priliku da posmatra sjajan susret koji je obilovao golovima i sjajnim potezima.

Treba istaći da je naš Nemanja Vidić i večeras nastupao za Mančester Junajted što je njegov treći susret od kada se pre dve nedelje vratio treninzima nakon povrede kolena.