nedelja 10.03.2019.
18:20

Junajted pogađao i prečku i stativu, ali ne vredi...

EPA-EFE/NEIL HALL

Na poluvremenu derbija 30. kola engleske Premijer lige, Arsenal vodi na domaćem terenu protiv Mančester junajteda sa 1:0.

Imali su domaći terensku inicijativu tokom prvih 45 minuta, ali su "Crveni đavoli" bili ti koji su prvi pripretili preko Lukakua koji je u devetom minutu pogodio prečku.

Ređali su se napadi dva tima, izjednačenje je mogao da donese Fred koji je pogodio stativu, a potom je i Remzi koji je u kaznenom prostoru šutirao preko gola.

Pripretio je i Rašford koji nije bio precizan, a još jednu veliku priliku propustio je Lukaku čiji je udarac odbranio sjajni Leno.

Ekipa Ole Gunara Solskjera krenula je da igra sve ofanzivnije, pa nema dileme da ćemo videti veoma zanimljivo drugo poluvreme na Emirejtsu.