Dinamo uručio otkaz Emeriju

• Autor: Miloš Marković

• 25. novembar 2012.

• 14:32

Samo sat vremena nakon ubedljivog poraza od ekipe Dinama, Spartak je ostao bez svog trenera Unaija Emerija.

Petomesečna saradnja sa španskim trenerom prekinuta je nakon poraza u gradskom derbiju.

Naime, Spartak je na poslednja dva meča osvojio samo jedan bod, sredinom nedelje je takođe doživeo poraz od Barselone, a ubedljiv poraz od Dinama je bio kap koja je prelila čašu.

Gradski susret između Spartaka i Dinama okončan je pobedom gostiju na ovom meču, rezultatom 1:5.

Golovima Kokorina u 16. i 45. te Noboe u 18. minutu, Dinamo je već na poluvremenu imao znatnu prednost u gradskom derbiju.

Do kraja meča je Semšov sa svoja dva pogotka u 80. i 88. minutu samo dotukao protivnika koji je u devedesetom minutu postigao utešni gol preko Džube.

Inače, u redovima pobedničkog tima svih 90 minuta odigrao je i Marko Lomić.