Dijego Košta se vratio u velikom stilu, Atletiko jednom nogom u 1/4 finalu

sreda 03.01.2018.
20:49

Fudbaler koji šest meseci nije igrao fudbal, Dijego Košta, danas se vratio na teren i to golom.

EPA-EFE/Ballesteros

Sjajne vesti za navijače Atletiko Madrida.

Njihov tim je uspeo da savlada Ljeidu u prvom meču osmine finala Kupa kralja, bilo je 0:4, a Dijego Košta je uspeo da postigne gol nakon samo pet minuta provedenih na terenu.

Dijego Godin i Fernando Tores su za samo 4 minuta, od 33. do 37. uspeli da postignu dva gola, a u 64. minutu je Dijego Košta ušao u igru umesto Koree, da bi samo pet minuta kasnije uspeo da postigne svoj prvi gol ove sezone, prvi gol nakon dolaska u Atletiko Madrid i to na prvoj utakmici koju je igrao nakon dužeg vremena.

Asistirao mu je Huanfran, pogledajte u nastavku kako je sve izgledalo.

Antoan Grizman je uspeo da postigne još jedan gol za konačnih 0:4!

Jednom nogom u četvrtfinalu jeste i ekipa Alavesa, Demirović je bio dvostruki strelac u pobedi od 1:3, El Hadadi je u 80. minutu potvrdio pobedu protiv Formentere, a Rosa je bio strelac jedinog gola za domaći tim.