ponedeljak 20.04.2015.
22:51

Fiorentina nije uspela da pobedi Veronu na svom terenu u poslednjem meču 31. kola Serije A, a za to moraju da zahvale dvojici pomenutima u naslovu.

Beta/AP Photo/Fabrizio Giovannozzi

Fiorentina je danas bila možda čak i bolja ekipa od Verone, ali nisu uspeli da probiju odličnu odbranu gostiju kojom je komandovao sjajni golman Rafael.

Danas je njegova odbrana iz penala u potpunosti pokrenula ekipu, Verona je na kraju sva tri boda odnela svojoj kući, bilo je 0:1.

Igrao se 66. minut kada je Alberto Đilardino stigao do lopte pre golmana Rafaela koji ga obara u šesnaestercu i dobija žuti karton. Diamanti je uzeo loptu u svoje ruke, šutirao solidno, ali je Rafael ispravio svoju grešku i sjajno odbranio ovaj udarac.

Kada su svi mislili da će doći do podele bodova, rezervista u ekipi Verone, Obadi, postigao je gol nakon greške golmana Fiorentine, Neta, i doneo sva tri boda gostima.

Pogledajte kako je to bilo OVDE.

Boško Janković je odigrao do 83. minuta za Veronu, na drugoj strani gledali smo Nenada Tomovića u dresu Fiorentine svih 90 minuta.