DERBI KAKAV SE NE PAMTI! Navijač na tribini spremao ćevape, evo kako je prošao!

nedelja 22.10.2017.
12:34

Duel ekipe Sidneja i njihovog gradskog rivala VS Voriorsa ostaće upamćen ne toliko po rezultatu, koliko po ''genijalnoj'' ideji jednog navijača gostiju.

EPA/DAN HIMBRECHTS

Navijač VS Vonderersa, po svoj prilici ''naše gore list'' izbačen je sa sidnejskog fudbalskog derbija, jer je na tribinama pokušao da - ''raspali roštilj'' i ispeče ćevape!?

Policija je odmah reagovala, a dok su ga izvodili sa tribine, uzviknuo je: ''Ćevapi nisu zločin''.

Naravno, njegov gest je izazvao i brojne reakcije na društvenim mrežama širom sveta, neke od njih možete da vidite u prilogu.

A kada je sama utakmica u pitanju, završena je bez pobednika, rezultatom 2:2. Za domaću ekipu Sidneja je svih 90 minuta odigrao i naš Miloš Ninković ali se nije upisao u strelce.

Voriorsi su poveli sa 2:0, golovima Rijere i trećem i Hamila u 30. minutu, a bod Sidneju doneli su Bobo iz jedanaesterca u 38. i Briljante, na Boboovu asistenciju u 51. minutu susreta.