nedelja 18.12.2016.
20:36

Fudbaleri tima iz La Korunje igraju sve bolje u poslednje vreme, sada su do tri boda došli protiv najgoreg tima u ligi.

screenshot: Twitter.com

Nakon što su savladali Sosijedad sa 5:1 i umalo iznenadili Real na "Bernabeu", fudbaleri Deportivo La Korunje došli su do nova tri boda.

Na "Rijazoru" je savladana Osasuna, konačan rezultat bio je 2:0 u korist domaćina.

Poveli su već u sedmom minutu preko Rumuna Andonea. Odličan je bio u skoku napadač La Korunje nakon kornera Emre Čolaka.

Na odmor su otišli sa dva gola prednosti, zahvaljujući pogotku Rajana Babela, za kog se sve više ispostalja da je bio dobra akvizicija uprave, uprkos svemu što mu se izdešavalo u karijeri.

Na pauzi između dva poluvremena, nestala je struja na stadionu u La Korunji, prekid je trajao više od pola sata.

Kada je konačno stigla struja, utakmica je nastavljena, ali u drugih 45 minuta nije bilo golova.

Deportivo je zasluženo slavio i ostavio Osasunu na samom dnu tabele sa sedam bodova, dok je ekipa iz La Korunje sada 15. na tabeli sa 16 bodova.