subota 14.04.2018.
18:52

"Jednorozi" su bili lak plen za "lavove".

EPA-EFE/KATIA CHRISTODOULOU

Olimpik Lion je sa ubedljivih 3:0 savladao Amijen u 33. kolu Lige 1 i tako upisao petu uzastiopnu pobedu koja mu garantuje ostanak na trećem mestu na tabeli.

"Lavovi" su poveli posle pola sata igre, Marijano Dijaz je bio strelac na asistenciju Depaja i to je bio jedini gol u prvom poluvremenu.

Minimalna prednost Liona bila je na snazi do pred sam kraj kada Memfis Depaj i rezervista Bertan Traore blic-krigom otklanjaju sve dileme.

Traore je asistirao Depaju za 2:0 u 83. minutu, a dva minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Lion je tako nastavio pohod ka Ligi šampiona, a Amijen uprkos ubedljivom porazu ostaje u "mirnim vodama" i opstanak ne bi trebalo da se dovodi u pitanje.