Dembele probio led, Čelsiju će teško pomoći i Itan Hant

sreda 14.03.2018.
21:22

U pravi čas je mladi francuski reprezentativac postigao svoj prvi gol u dresu "Blaugrane".

EPA-EFE/ALEJANDRO GARCIA

Stigao je letos Osman Dembele u Barselonu kao zamena za Nejmara, plaćen je Borusiji 120 miliona evra, ali je imao problema sa povredama, te nije pokazao ni delić svog raskošnog talenta.

Sada se oporavio u potpunsti, igra sve češće, pa je tako dobio priliku i u revanš utakmici 1/8 finala LŠ protiv Čelsija.

Valverdeu se na poverenju zahvalio golom, Francuz je u 20. minutu susreta na "Kamp Nou" povisio prednost Barse na 2:0.

Poveli su Katalonci već u trećem minutu, strelac je bio Leo Mesi, kako je Argentinac "sašio suknjicu" Kurtoi, pogledajte OVDE.

Mesi je upisao i asistenciju kod pogotka Osmana Dembelea, poslao mu je loptu sa leve na desnu stranu, a ovaj se namestio na udarac, snažno šutirao i savladao Kurotu.

Prvi gol Dembelea u dresu Barselone pogledajte OVDE, a Čelsiju sada ne bi pomogao ni Itan Hant, fiktivni lik iz serije filmova "Nemoguća misija", kog već godinama tumači Tom Kruz i koji nekako uvek izađe na kraj sa "nemogućim misijama". Pred jednom takvom je sada klub iz Londona.