Debakl Sparte protiv Ukrajinaca, Plavšić u startnoj postavi

nedelja 09.07.2017.
19:59

Nova ekipa Srđana Plavšića danas doživela ubedljiv poraz u jakoj proveri tokom priprema za novu sezonu.

Screenshot/YouTube, AC Sparta Praha

Posle prelaska Zvezdinog ''Atomskog mrava'' u redove praške Sparte, i rezultati ovog češkog kluba biće u fokusu ovdašnje javnosti u narednom periodu.

Danas je Sparta odigrala pripremnu utakmicu protiv ukrajinskog Dinama iz Kijeva i doživela ubedljiv poraz, rezultatom 4:1.

Srđan Plavšić je zaigrao od prvog minuta u ekipi Sparte, što bi trebalo da bude dobar znak da se na njega u narednoj sezoni najozbiljnije računa.

Kao što možete da vidite u prilogu, Dinamo je poveo golom Jarmolenka u petom minutu, izjednačio je Fridek sedam minuta kasnije, ali je Šankov u 33. vratio prednost Kijevljanima.

U nastavku još dva gola ekipe Dinama, preko harmaša u 51. i Mbokanija u 70, za konačnih 4:1.