"Dabl-dabl" Tadića!

subota 06.04.2019.
20:34

PSV tek treba da odigra svoju utakmicu, a Ajaks je za to vreme na prvom mestu Eredivizije.

Epa/Maurice van Steen

Ekipa Ajaksa je uspela da slavi protiv Viljema II u gostima rezultatom 1:4, a ponovo je Dušan Tadić bio jedan od najboljih pojedinaca na meču.

Srpski fudbaler je zabeležio dve asistencije, stvorio još nekoliko velikih šansi za goste, dok se u strelce nije upisao.

Sa ove dve asistencije Tadić je stigao do "dabl-dabl" učinka, 20 golova i 11 asistencija.

Van De Bek je u 14. minutu doveo goste u prednost, da bi Isak izjednačio iz penala u 26. minutu. Ipak, bilo je pitanje trenutka kada će doći do novog gola u mreži domaćih. Desio se autogol, Herkens je ubacio loptu u svoju mrežu u 41. minutu.

U 53. minutu Veltman, a u 70. minutu Zijeh na asistencije Tadića postižu golove za konačnih 1:4.