Da li je u redu iživljavati se nad rivalom?

• Autor: Boris Jovanović

• 26. februar 2014.

• 11:46

Po nama, fudbaleri Lokomotive bi trebalo da se stide pobede od 15:0 nad norveškim Stromgodsetom. Sudija prekinuo meč šest minuta pre kraja...

Verovatno ste videli rezultat meča između Lokomotive iz Moskve i norveškog Stromgodseta, u pitanju je bila prijateljska utakmica, završilo je 15:0 za Ruse.

Tačnije, meč nije trajao 90 minuta, sudija se sažalio nad Norvežanima i svirao kraj ranije.

O čemu se radi?

Timovi su na pripremama u Španiji, u Stromgodsetu se više od dve trećine igrača razbolelo od nekog virusa, ali nisu otkazali utakmicu.

Umesto toga izašlo ih je šestorica, igrao je i trener, a pokupili su i četvoricu lokalaca koji su došli da gledaju meč.

Šta je toliko iznerviralo Ruse da daju 15 golova nije poznato, ali po nama nije ni sportski. Norveški šampion je odigrao meč, doživeo težak poraz, ali je teren napustio uzdignute glave, što se za njihovog protivnika ne može reći.