nedelja 06.05.2018.
22:04

Ludnica na Kamp nou!

EPA-EFE/Juan Carlos Hidalgo

Barselona je povela posle samo tri minuta igre u nastavku, mada posle nove sumnjive situacije, ili bolje rečeno čiste, i greške sudija.

Luis Suarez je u duelu sa Varanom došao do lopte i asistirao za Mesija, koji je fenomenalno pogodio za 2:1.

Međutim, na usporenom snimku se videlo da je Suarez šutnuo Varana i da je Francuz pao bez simuliranja, odnosno uz prekršaj.

Pogledajte OVDE taj detalj i pogodak Mesija.

23:00

Uhhhh kakva utakmica...rezime jeste,ramos sadi na lakat suareza dobiva zuti,bejl gazi bez lopte umttitija,cisti crveni ne dobiva ni zuti,poslije dobiva zuti znaci morao je da bude vani svakako nebi imao priliku da zabije,roberto dobiva crveni nad marselom ali nije jasno dali ga je udario po licu,namjera jeste ali cini se i simuliranje marsela...tu je drasticno barsa ostecena,drugo poluvrijeme gol messija nije regularan radi cistog faula nad varanom,nakon toga cist gol barsi ponisten i zadnje nije sviran cist penal albe na marselu... osteceni su i jedni i drugi ali vise barsa.sto se tice igre,barsa odlicna drugo poluvrijeme da su tako igrali i prvo glatko bi pobjedili,roberto mora da igra u vezi,semedo na beku...tesko je protiv bilo koga igrati s igracem manje a posebno protiv reala i barse,smatram da je barsa zbog drugog poluvremena zasluzila da ne izgubi.

Breaking Bad
23:52

Pretjeruješ druže, prvi kažem da je Barsi ove godine oteto par bodova u Primeri, ali mislim da su večeras imali malu naklonost sudija, jesu i oni oštećeni, ali mislim da Real ipak više, ako je Ramos trebao dobiti crveni, onda je i Suarez, kao i Alba...

Armani
19:13

Ako ja pretjerujem,ti pojma o fudbalu nemas...marselo izjavi da je roberto prestrogo iskljucen i da ga nije pogodio u lice,znaci igrac manje cijelo poluvrijeme,bejl zaradi crveni da ne igra 3-4 utakmice ne dobije ni zuti,a onda on i zabije...gol messija nije regularan i penal je na marselu,takodjer gol za 3-1 je regularan kao sto i vjerovatno nije ofsajd ronalda kod 0-0 kad bi sam isao protiv ter stegena,razmisli malo...bolje je primit gol ili penal za protivnika nego igrati s igracem manje 50 minuta skoro,gol je gol,a penal se i odbrani i promasi i zabije...ramos udara laktom suareza bez lopte u glavu a dobiva samo zuti,suarez reagira i dobiva zuti kao i on,mogao je drugi zuti da dobije eventualno nad varanom ali tu se osim faula ne svira nista,takodjer alba hvata modrica,kao i on njega ali kad je igra stala,po tome kad je naguravanje i udaranje svaki tim bi zavrsio s 3 igraca u polju utakmicu...barsa igrala s igracem manje ravnopravno poluvrijeme ili cak i bolje od reala,ajde sad okreni,sta bi bilo da je real igrao s igracem manje 50 minuta dobili bi valjda 4-5 komada,sta bi bilo da je roberto ostao u igri a bejl iskljucen,da je realu cisti gol ponisten s igracem manje,pricali bi o pljacki stoljeca...sjeti se samo prosle sezone na bernabeu kad je barsa pobjedila 3-2 sta je dobio marselo,kad je razbio usta messiju sa laktom pa ovaj igrao sa vatom u ustima...toliko o objektivnosti i REALnosti.pozz