Da li je moguće? Vilšir odigrao čitav meč!

četvrtak 21.09.2017.
11:25

U okviru Liga kupa juče je Arsenal uspeo da savlada ekipu Donkastera sa 1:0, a znate ko je igrao čitav meč nakon dužeg vremena?

Beta/Joe Giddens/PA via AP

Juče smo dobili sve parove osmine finala Liga kupa, a Arsenal je uspeo da golom Tea Volkota izbaci Donkaster.

Venger je kombinovao, izveo je na teren izmenjen sastav u odnosu na igrače koji su počinjali prethodne utakmice, a šansu je svih 90 minuta dobio Džek Vilšir, fudbaler koji je prošle sezone bio na pozajmici u Bornmutu i koji se ove godine vratio da konkuriše za mesto u timu Arsena Vengera.

Bio je sasvim solidan, a kako vam zvuči podatak da je odigrao svih 90 minuta za Arsenal nakon 2014. godine?