Da li je Juventus 'debelo' oštećen!?

• 06. jun 2015.

• 22:27

Navijači Juventusa i italijanska sportska javnost imaće šta da kažu na račun sudije Čunejta Čakira nakon finalne utakmice Lige šampiona. Veliki broj ljubitelja fudbala uveren je da je Turčin oštetio "Bjankonere" pre drugog gola Barselone.

Finale Lige šampiona nije moglo da prođe bez kontroverznih odluka sudijske ekipe koju je UEFA delegirala za duel u Berlinu.

Akciji iz koje je Barselona stigla do drugog gola na meču prethodila je sporna situacija u kojoj je desni bek Katalonaca srušio Pola Pogbu u kaznenom prostoru.

Na društvenim mrežama uveliko se polemiše oko toga da li je Čunejt Čakir oštetio Juventus a veliki broj neutralnih navijača sklon je tvrdnji da je Turčin morao da pokaže na belu tačku.

Sporni momenat dogodio se sredinom drugog poluvremena pri rezultatu 1:1 a sami minut kasnije Barselona je stigla do drugog pogotka na meču i novog vođstva.

Kakvo je vaše mišljenje, da li je šampion Italije oštećen?