Čudo u Singapuru, Kejn pobedio Juventus sa pola terena!

Autor: Vladimir Stojanović
nedelja 21.07.2019.
15:32

U prijateljskom meču videli smo pet golova, uzbudljiva partija, ostaće upamćen potez Harija Kejna!

EPA-EFE/Kiko Huesca

Totenhem i Juventus su odigrali zanimljiv meč u Singapuru, Englezi su malo više odmakli sa pripremama, za Juve je ovo bio prvi meč i to se videlo u prvom delu.

"Pevci" bolji, imali su par prilika, presingom stvarali mnogo problema Sarijevoj ekipi, i sasvim zasluženo golom Lamele došli do prednosti.

U nastavku je Totenhem oštećen za penal, a Juventus je došao do daha i brzo okrenuo rezultat. Iguain koji je na izlaznim vratima kluba je posle dobre akcije jakim udarcem matirao Gazanigu, da bi nekoliko minuta kasnije uz malo sreće Ronaldo okrenuo rezultat.

Nije dugo trajala radost italijanskog šampiona, Lukas Moura je nastavio tamo gde je stao protiv Ajaksa u Ligi šampiona, 2:2.

Do kraja Kejn je imao šansu, na drugoj strani divna prilika za Iguaina da sve reši i pokaže da zaslužuje mesto u klubu.

I onda neverovatan potez, izgubili su fudbaleri Juventusa loptu na sredini, Kejn je sa pola terena lobovao Šćešnog i postigao fantastičan gol. Zaslužena pobeda Totenhema, 3:2, meč koji će se pamtiti baš po ovom golu kapitena "Pevaca".

Inače, u ekipi Juventusa su debitovali De Liht u drugom poluvremenu i Rabio, a meč je označio povratak Pipite, kao i Điđija Bufona u klub.