nedelja 29.04.2018.
19:36

Hoćemo ovo i na Mundijalu!

Epa/Sotiris Barbarousis

U Grčkoj se igraju utakmice pretposlednjeg, 29. kola, a iako je PAOK ostao bez šansi za osvajanje titule, srpski reprezentativni napadač Aleksandar Prijović ne prestaje da daje golove.

Solunjani su danas gostovali u Atini protiv Panatinaikosa, a utakmicu je obeležio upravo on, sa dva postignuta pogotka.

Na prvi pogodak čekalo se do 27. minuta, a sredinom drugog poluvremena Prijović postiže i drugi gol, ovog puta na asistenciju Pelkasa - 0:2.

Do kraja utakmice još jedan gol u mreži ''Zelenih'', a ovoga puta strelac je bio Skakov - 0:3.

Srbin je tako stigao do brojke od 17 postignutih golova i nalazi se na vrhu liste strelaca, zajedno sa Ansarifardom iz Olimpijakosa.

I Ansarifard je danas bio efikasan, postigao je takođe dva gola protiv Panetolikosa, a Olimpijakos je slavio sa ubedljivih 4:0. Naš Uroš Đurđević nije ulazio u igru.

Novi šampion AEK igrao je bez golova na gostovanju ekipi Kerkire - 0:0.