CG - Sutjeska jesenji prvak!

• 01. decembar 2012.

• 16:33

Ubedljivom pobedom nad ''fenjerašem'' Lovćenom na Cetinju, a uz kiks podgoričke Budućnosti, ekipa Sutjeske osvojila titulu jesenjeg prvaka Crne Gore.

Na Cetinju se pitanje pobednika nije ni postavljalo, obzirom da je gotovo ''otpisani'' Lovćen nastupio sa omladincima u ekipi. Nikšićani su to umeli da iskoriste i na kraju slave rezultatom 6:1.

Da Nikšićani ujedno proslave i titulu jesenjeg prvaka, doprineo je i remi u Baru, gde je Budućnost gostovala ekipi Petrovca.

Meč je završen rezultatom 1:1, domaći su dugo vodili, sve do 83. minuta, kada je Nikač spasao aktuelnog šampiona poraza.

Zeta je bila na dobrom putu da uzme ceo plen u Nikšiću protiv Čelika, vodila je 2:0 do polovine drugog poluvremena, ali su domaći nešto kasnije uspeli da izbore bar jedan bod.

Pljevaljski Rudar je kiksnuo protiv Mladosti u Podgorici, domaći su slavili sa 2:0, pa Pljevljaci prvi deo sezone završavaju na trećem mestu.

Utakmica u Budvi između Mogrena i Mornara nije odigrana, jer je teren bio natopljen vodom.